XART s.r.o.

PHP programátor (frontend) - Velké Meziříčí

Odeslat

Pracovní náplň
PHP programátor (frontend)
Téměř patnáct let vytváříme weby, eshopy a online aplikace na míru pro řadu zajímavých zákazníků nejen z Vysočiny. Stěhujeme se do nových prostor a obsazujeme novou židli PHP programátora (pro frontend) v dobře zařízené kanceláři (2 minuty od D1, 25 minut od Třebíče, Jihlavy a Žďáru nad Sázavou).
Chceš pracovat na projektech, u kterých použiješ vlastní nápady a vyzkoušíš nová řešení? Chceš vidět výsledky své práce v praxi a neustále se posouvat v tom, co máš rád a v čem jsi dobrý? Jsi rád obklopen lidmi, kterým jde o stejnou věc a společně děláte na řešení, které překvapí? Pokud ano, pracuj v XARTu jako PHP PROGRAMÁTOR.
Co bys měl mít/umět:
Mít za sebou aspoň 3letou zkušenost s vývojem webových aplikací v PHP, znát opravdu dobře PHP5.
Znát principy MVC a dalších architektur webových aplikací, umět SQL.
Mít přehled o PHP frameworcích (pokud budeš znát Nette a Joomla 2.5 více do hloubky, jedině dobře).
Umět pracovat s svnkem, nebo gitem (práce s branchi, mergování, řešení konfliktů atd.).
Mít povědomí nebo zkušenosti s automatickými testy.
Znát velmi dobře syntaxi jazyka HTML5 amít IT dovednosti na vysoké úrovni (potřebné pro pomoc ostatním).
Orientovat se v syntaxi jazyka Javascript, znát framework JQuery, případně Mootools nebo další.
Vědět, co je a jak pracuje AJAX
Umět pracovat s kaskádovými styly (CSS3) a preprocesory (LESS, SASS...).
Mít zkušenosti s nasazováním šablon pro web a pro email.
Výhodou je mít zkušenosti s nasazováním responzivních šablon.
Co po tobě budeme chtít:
Budeš programovat převážně klientskou část našich apl

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PHP programátor (frontend) - Velké Meziříčí

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: XART s.r.o.
Ulice: Záviškova 151
Město: Velké Meziříčí
PSČ: 594 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Aleš Janoušek
E-mail: Ing. Aleš Janoušek
Telefon: +420 777 328 084

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: XART s.r.o.