PHP programátor - Velké Meziříčí

Pracovní místo ( PHP programátor - Velké Meziříčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
PHP programátor (frontend)
Téměř patnáct let vytváříme weby, eshopy a online aplikace na míru pro řadu zajímavých zákazníků nejen z Vysočiny. Stěhujeme se do nových prostor a obsazujeme novou židli PHP programátora (pro frontend) v dobře zařízené kanceláři (2 minuty od D1, 25 minut od Třebíče, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací

Další volná místa

Programátoři počítačových aplikací specialisté První kontakt e-mailem Požadavky: Ukončené středoškolské vzdělání, znalost makedonského jazyka na úrovni rodilého mluvčího. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Volné místo programátoři počítačových aplikací specialisté pro lokalitu Brno.
Red Hat Czech s.r.o. Brno, Inzerováno včera

Programátoři Místo pracoviště: - Barákova č.p. 237/8, Říčany u Prahy Prvotní kontakt: - tel.: 777 867 246 - e-mail: ravi@indickynabytek.cz Upřesňující údaje: - znalost s programováním pretashop a další související programy Volné místo programátoři pro ...
BISHNOI S.R.O. Říčany, Inzerováno včera

programátor CNC strojů - zaměření na nábytek provoz: 2 - 3 směnný Volné místo programátor cnc strojů - zaměření na nábytek pro lokalitu Pacov.
CAP CENTRAL s.r.o. Pacov, Inzerováno včera