PRACOVNÍK/-CE MĚSTSKÉHO INFORMAČNÍHO CENTRA

  • Jičín

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/-CE MĚSTSKÉHO INFORMAČNÍHO CENTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍK/-CE MĚSTSKÉHO INFORMAČNÍHO CENTRA - pracoviště Jičín.
V případě zájmu pište na e-mail: mic@jicin.org, bližší informace na tel.: +420 493 534 390 Bc. Šeps. Můžete se dostavit i osobně na výše uvedenou adresu pracoviště.

Požadujeme:
- aktivní znalost cizích jazyků především AJ, NJ + další jazyk vítán
- znalost práce na PC
- ochota učit se pracovat s novými nástroji a programy
- příjemné a reprezentativní vystupování

Výhodou:
- praxe v oboru cestovní ruch
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou za rodičovskou dovolenou
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- atraktivní pracovní náplň
- vhodné i pro absolventy, občany EU
Volné místo pracovník/-ce městského informačního centra pro lokalitu Jičín.