Manažer prodejny - prodejce

  • Brno

Pracovní místo ( Manažer prodejny - prodejce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prosím zasílejte životopisy s fotografii na email: administrativa@pocitarna.cz předmět: PRODEJNA
Je třeba si domluvit termín pohovoru dopředu přes zmíněnou emailovou adresu.

Do svého týmu hledáme novou sílu na pozici Manažera prodejny - prodejce. Nepotřebujeme nikoho extrémně zkušeného, nepotřebujeme nikoho vzdělaného, ale i všichni takoví jsou vítáni.

Hledáme zodpovědného, spolehlivého, aktivního a pečlivého člověka s citem pro dobře vykonanou práci. Budeš se zásadně podílet na chodu naší kamenné prodejny, ale i e-shopu. Naučíme tě všem firemním procesům a poskytneme ti klíč k efektivní práci v našem kolektivu :)

Pracovní náplň:
o organizace kamenné prodejny
o spolupráce na online obchodě
o komunikace a prodej zákazníkům na prodejně i online
o správa sociálních sítí
o úzká spolupráce s vedením společnosti

Požadujeme:
o výborné komunikační dovednosti
o přehled v oblasti IT
o zkušenosti s obchodem/prodejem
o schopnost týmové práce
o příjemné a profesionální vystupování
o rozhodovací a organizační schopnosti
o samostatnost a aktivní přístup
o uživatelskou znalost MS Office

Nabízíme:
o zázemí rychle rostoucí, mladé společnosti
o velice příjemné pracovní prostředí v mladém a nadšeném kolektivu
o možnost kariérního vzestupu
o motivační platové ohodnocení
o firemní akce, zaměstnanecké slevy

Nadšený tým POČÍTÁRNA.CZ

Zaměstnanecké výhody:

Slevy na produkty firmy, čtvrtletní odměny, firmení notebook, stravenky + další výhody
Volné místo manažer prodejny - prodejce pro lokalitu Brno.