Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pracovník/pracovnice call centra

Pracovní místo ( Pracovník/pracovnice call centra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: telefonické kontaktování nových i stávajících zákazníků, administrativní práce.
Požadavky: znalost práce na PC, komunikativnost, samostatnost.
Kontakt: p. René Chudík na tel. 792308602 si domluvit schůzku nebo posílat životopisy na e-mail infoatalfa-call.cz
Volné místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Telemarketing

Další volná místa

Pomocní skladníci Uchazeče posílat pouze pondělky a středy v době 9:00 - 16:00 na adresu U Pergamenky 2, Praha 7. Pracovníci budou umísťováni v našich provozech v Praze a Středočeském kraji. Kontaktní osoby: Jan Linhart, Magdalena Strnadová, e-mail: ...
Alza.cz a.s. Praha, Inzerováno včera

ASISTENTI***ASISTENTKY***ASSISTANTS Máme několik otevřených pozic pro ASISTENTY/ASISTENTKY/ASSISTANTS v prostředí mezinárodních společností.
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

VÝROBNÍ OPERÁTOR, bezprašné prostředí, 33 000 Kč/měs. Váháte se změnou zaměstnání nebo jste aktuálně volní? Vadí Vám prašné prostředí a přesto chcete pracovat ve výrobě? Nabízíme pozici VÝROBNÍ OPERÁTOR v čistém a bezprašném pracovním prostředí!
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 10, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit