Statik v oblasti geotechniky

  • Chrudim

Pracovní místo ( Statik v oblasti geotechniky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim - Pardubická 326
NÁPLŇ PRÁCE: zpracování projektové dokumentace zaměřené na speciální zakládání (piloty, mikropiloty, stavební jámy…) - dimenzování, výkresová dokumentace…
POŽADAVKY: VŠ vzdělání se zaměřením na geotechniku nebo statik, dobrá znalost práce na PC (MS Word, Excel, AutoCad), základní znalost výpočetních softwarů - Finne GEO5, Scia Engineer výhodou, možnost zaškolení, schopnost a snahu dále se vzdělávat
Odpovědnost, preciznost
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, bonusy/prémie, příspěvky na stravování, vzdělávací kurzy, školení, možnost výuky angličtiny, firemní akce, práci v přátelském kolektivu, stabilní zázemí zavedené kanceláře, dobré platové ohodnocení, profesní růst, díky práci na dokumentacích ve výrobním stupni zpětnou vazbu od spolupracujících projektantů a realizačních firem z prováděných staveb.
V případě zájmu se prosím obraťte e-mailem na naši kancelář: pbkchrudim@pbkchrudim.cz
Podrobnější info najdete na www.pbkchrudim.cz
Volné místo statik v oblasti geotechniky pro lokalitu Chrudim.