TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE v Oddělení PnP a DOZP Odboru nepojistných sociálních dávek
- Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za MD a RD, nástup možný od 15. 1. 2018 nebo dle dohody
- Platové zařazení: 9. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění
- Náplň práce: Terénní činnost - vykonávání sociálních šetření v přirozeném prostředí klientů pro příspěvek na péči, administrativní činnost, poradenství. Účast na jednání se správními orgány a jinými organizacemi v zájmu klientů.
- Požadujeme: vzdělání a dovednosti: VOŠ/VŠ vzdělání zaměřené na sociální práci, aktivní řidič sk. B
- V případě zájmu kontaktujte: Bc. Iveta Vítková, vedoucí oddělení PnP a DOZP, tel.: 950 116 564, e-mail: Iveta.Vitkova@uradprace.cz, a to do 20. 12. 2017
Volné místo terénní sociální pracovník/-ice pro lokalitu Hradec Králové.