hlavní účetní

  • Radošovice

Pracovní místo ( hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: vzdělání SŠ/VŠ ekonomického směru, alespoň 5 let praxe na pozici účetní, znalost podnikového informačního systému Helios, samostatnost, pečlivost, vůdčí osobnost se zodpovědným přístupem k práci
Náplň práce: zastřešení komplexní účetní a daňové agendy v řízení společnosti, úhrada faktur, účtování a zpracování plateb, zpracování měsíční, čtvrtletní a roční uzávěrky, zodpovědnost za koordinace a kontrolu práce ostatních účetních v týmu, zodpovědnost za předpisy a směrnice v oblasti účetnictví, komunikace s auditory a úřady
Mzda: od 30.000,- Kč - 40.000,- Kč včetně prémií
Pracovní poměr na dobu určitou 2 roky poté na dobu neurčitou
VÝHODY: 5 týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, prémie dle osobního hodnocení nadřízeným
KONTAKT: v případě zájmu zasílejte průvodní dopis včetně CV na e-mail: svikova@biso.cz
Volné místo hlavní účetní pro lokalitu Radošovice.