Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední odborná škola EKONOM, o.p.s., Litoměřice, Palackého 730/1

učitel/ka webový design a grafika

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme:
1) vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studijním programu
v oblasti pedagogických věd zaměřených na přípravu učitelů pro střední školy, nebo
2) odborné vysokoškolské vzdělání, které odpovídá charakteru vyučovaných odborných předmětů pro střední školy a zároveň vzdělání v programu celoživotního vzdělávání uskutečňované vysokou školou a zaměřené na přípravu učitelů střední školy nebo druhého stupně základní školy, nebo studium pedagogiky podle § 22 zákona o pedagogických pracovnících.
Předpoklady pro vznik pracovního poměru, splnění předpokladů pro výkon činnosti ped. pracovníka §3 a odborná kvalifikace dle §7 Zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, včetně poslední změny zákonem č. 197/2014 Sb., s účinností od 1. 1. 2015. Podmínky § 7 jsou splněny, pokud uchazeč zahájil studium vedoucí k získání odborné kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost nejpozději do 31. 12. 2014.
Nabízíme: přátelské prostředí, individuální přístup k zaměstnancům, odměny dle výkonu pracovníka, školení. Zkrácený úvazek 1 - 2 hod./týdně dle dohody.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: Mgr. Miroslav Pokorný, Ing. Jitka Nováková - osobně, telefonicky (od 8:00 do 16:00 hod.) nebo e-mailem.
Volné místo učitel/ka webový design a grafika pro lokalitu Litoměřice.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: učitel/ka webový design a grafika

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední odborná škola EKONOM, o.p.s., Litoměřice, Palackého 730/1
Ulice: Palackého 730
Město: Litoměřice
PSČ: 412 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jitka Nováková
E-mail: Ing. Jitka Nováková
Telefon: +420 416 732 996

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední odborná škola EKONOM, o.p.s., Litoměřice, Palackého