INFORMATIK V OBLASTI IT

  • Ostrov

Pracovní místo ( INFORMATIK V OBLASTI IT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Jitka Dušková, e-mail: duskova@konceptfast.cz

Náplň práce :
Rozvoj firemního prostředí po stránce IT, správa a zabezpečení provozu firemní IT, zavedení a provozování moderních technologií.

Požadujeme :
SŠ s maturitou technického zaměření, odborné znalosti v oblasti IT, výborná orientace v HW a SW, znalost v provozování moderních technologií, praktické zkušenosti s programováním a se správou databází, komunikativní znalosti AJ, zájem o výpočetní techniku.

Nabízíme:
Stabilní zázemí společnosti, příjemné pracovní prostředí.
Volné místo informatik v oblasti it pro lokalitu Ostrov.