Vedoucí zdravotnického úseku

  • Krnov

Pracovní místo ( Vedoucí zdravotnického úseku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce . Krnov
Domov pro seniory Krnov, příspěvková organizace, kde už více než 25 let pečujeme o 136 seniorů, hledá do svého týmu pracovníka na pozici Vedoucí zdravotnického úseku.
Předpoklady:
- VŠ v magisterském nebo bakalářském studijním programu, příp. vyšší odborné vzdělání v oblasti zdravotnictví
- Akreditace pro práci bez odborného dohledu
- Trestní bezúhonnost a způsobilost k právním úkonům
- Státní občanství ČR, příp. cizí státní občan s trvalým pobytem a věkem nad 18 let
Požadavky:
Odborné:
- Znalost příslušných právních předpisů a schopnost je aplikovat v praxi (zákon 108/2006 Sb., o sociálních službách, zákon č. 372/2011 Sb. o zdravotních službách, standardy kvality poskytování sociálních služeb a další)
- Znalost vykazování zdravotních výkonů pojišťovnám a jejich fakturace výhodou
- Plnění zákonné povinnosti vůči kontrolním a revizním orgánům
Ostatní:
- Minimálně 5 let praxe v oboru (výhodou práce v sociálních zařízeních pro seniory)
- Osobní zralost a odolnost vůči zátěži při vysokém pracovním vytížení
- Schopnost vedení pracovního týmu a samostatného rozhodování
- Schopnost empatie a laskavý přístup ke klientům, společenské vystupování v komunikaci s laickou i odbornou veřejností
- Dobrá znalost práce na PC a MS Office
- Aktivní přístup vítán a možnost podílet se na koncepčním rozvoji sociální služby
Plat. tř. 10 - NV č. 564/2006, §5 odst. 4, od 21.660 Kč dle odpracovaných let + pohyblivá složka + příplatek za vedení
Písemná přihláška do výběrového řízení musí obsahovat:
Jméno, příjmení a titul
Datum a místo narození
Státní příslušnost
Místo poby