Sociální pracovník organizace

  • Brno

Pracovní místo ( Sociální pracovník organizace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice „zdravotně sociálního pomocníka“ svou náplní odpovídá náplni terénního pracovníka, spočívá tedy v přímé práci s lidmi v terénu se specializací na zdravotní oblast (registrace u lékaře, zdravotní pojištění, preventivní prohlídky, motivace k léčbě, dodržování léčebného režimu apod.).
Požadujeme:
- odbornou způsobilost sociálního pracovníka dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (vyšší odborné vzdělání nebo VŠ vzdělání v sociálním oboru)
- bezúhonnost
- schopnost samostatné práce v terénu
- výborné komunikační schopnosti
- znalost práce na PC
- uchazeči s praxí v terénní práci budou upřednostněni

Nabízíme:
- pracovní smlouvu na 3 roky
- flexibilní pracovní dobu
- nadprůměrné platové ohodnocení v oboru a další benefity
- zajímavou a odpovědnou práci v terénu
- možnost průběžného vzdělávání, profesního rozvoje a seberealizace
- práci v zavedené a respektované organizaci s dlouholetou praxí

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu zuzana.marhoulova@drom.cz, vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.
Volné místo sociální pracovník organizace pro lokalitu Brno.