Řidič dopravy nemocných a raněných

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Řidič dopravy nemocných a raněných ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ŘIDIČ ZDRAVOTNICKÉ DOPRAVNÍ SLUŽBY (ZDS)

Řidič ZDS:
- řídí sanitní vozidlo a zajišťuje transport pacientů
- zodpovídá za vozidlo a jeho vybavení, vede příslušnou dokumentaci
- zajišťuje transport biologického materiálu
- úzce spolupracuje s dispečerem

Požadujeme:
- absolvovaný akreditovaný kurz pro řidiče dopravy nemocných, raněných a rodiček
- zdravotní způsobilost a bezúhonnost

Uvítáme
- praxi na pozici řidiče ZDS

V případě zájmu o pracovní místo nebo pro bližší informace kontaktujte vedoucí oddělení dopravy – p. Hanu Šimkovou – tel: 483 345 180

Nabízíme:
- přátelský kolektiv
- zázemí stabilní organizace
- zaměstnanecké stravování
- možnost ubytování
- čerpání z fondu FKSP (příspěvek na rekreaci, masáže, tábory pro děti, penzijní pojištění)
- 3 sick days (po roce zaměstnání)
- práci na pracovní smlouvu
Volné místo řidič dopravy nemocných a raněných pro lokalitu Jablonec nad Nisou.