Pesonalista/ka

  • Proseč

Pracovní místo ( Pesonalista/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Zábořská 93, Proseč
NÁPLŇ PRÁCE: Vedení personální administrativy, zpracování elektronické docházky, samostatné zpracování mezd, správa a zpracování personální agendy společnosti - nástupy/výstupy zaměstnanců, změny pracovních smluv, DPP, DPČ, vedení složek zaměstnanců, zpracování exekucí, jednání se státními institucemi.
POŽADAVKY: Aktivní přístup ke svěřeným úkolům. Spolehlivost, důslednost, pečlivost a samostatnost. Schopnost týmové práce a schopnost systémového přístupu k práci a její organizaci v rámci týmu. Organizační a komunikační schopnosti, flexibilita. Znalost zákoníku práce a pracovně právní legislativy. Znalost práce na PC (Word, Excel). Trestní bezúhonnost, odolnost vůči stresu. Praxe v oblasti personalistiky a znalost SW Avensio, Ron portálu výhodou.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 13. plat, mimořárné odměny, slevu na zboží Tescoma, možnost zkráceného úvazku, perspektivní zaměstnání v příjemném kolektivu, možnost dalšího vzdělávání, profesní i osobní růst.
První kontakt prosím učiňte na výše uvedeném telefonním čísle PO-Pá od 6 do 14:30 hod. nebo na e-mailové adrese.
Volné místo pesonalista/ka pro lokalitu Proseč.