Obchodník/ce v terénu

  • Šumperk

Pracovní místo ( Obchodník/ce v terénu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Baví tě komunikace s lidmi? Hledáme dalšího aktivního kolegu/kolegyni, kterého reklama opravdu baví a který chce s chutí dosahovat vynikajících výsledků.

Náplň práce:
Budeš pečovat o stávající klienty, aktivně jezdit a získávat nové klienty, plánovat kampaně, vytvářet nabídky a klientům radit, jak svoji firmu zviditelnit prostřednictvím reklamy v kvalitním časopise se špičkovou redakcí a bonitní cílovou skupinou čtenářů. Budeš mít individuální prodejní plán, na kterém budeš spolupracovat se svými kolegy v obchodním týmu.

Požadujeme:
Měl/a bys mít alespoň SŠ vzdělání a ideálně roční praxi s aktivním řízením obchodních projektů.
Důležitá je schopnost přistupovat ke klientům se zájmem, naslouchat a velmi dobře přemýšlet nad nejlepším řešením. ŘP skupiny B.

Nabízíme: Fixní plat (paušál) + provize z uskutečněných obchodů, neomezený růst provizí. Možnost profesního růstu a osobního rozvoje. Stabilní zázemí české společnosti, moderně vybavené pracoviště.
Velmi atraktivní finanční ohodnocení závislé na kvalitě odvedené práce. Služební automobil.

Kontakt: telefonicky, e-mailem.
Volné místo obchodník/ce v terénu pro lokalitu Šumperk.