Vedoucí obchodního oddělení/Team leader

  • Šumperk

Pracovní místo ( Vedoucí obchodního oddělení/Team leader ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zajímá Tě práce v médiích? Baví tě práce s lidmi? Nevadí Ti telefonovat? Nebojíš se kontaktu s cizími lidmi? Hledáme kolegu/kolegyni, který(á) má zájem vést obchodní oddělení vydavatelství.

Náplň práce:
povedeš 2 týmy obchodníků, budeš koordinovat denní činnosti a kontrolovat denní agendu obchodního oddělení. Budeš pečovat o stávající klienty, budeš mít zodpovědnost za plnění prodejních plánů a reporting obchodníků.

Požadujeme:
Měl/a bys mít alespoň SŠ vzdělání a ideálně roční praxi s vedením prodejního týmu, umět vést podřízené a motivovat je, umět dávat zpětnou vazbu, orientovat se na výsledek, perfektní znalost českého jazyka, prezentační dovednosti na vysoké úrovní, znalost práce na PC, uvažovat logicky a přirozeně.

Nabízíme:
Odpovědnou a samostatnou práci v mediálním domě, příjemné a moderní pracovní prostředí, velmi dobrou fixní mzdu, osobní ohodnocení, bonusy z prodeje, 5. týdnů dovolené, školení, smlouvu na dobu neurčitou.
Kontakt: telefonicky, e-mailem.
Volné místo vedoucí obchodního oddělení/team leader pro lokalitu Šumperk.