Učitel odborného výcviku pro automobilové obory

  • Teplice

Pracovní místo ( Učitel odborného výcviku pro automobilové obory ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme dynamicky se rozvíjející škola, která má dlouholetou tradici výuky technických a stavebních oborů a pozitivní bilanci počtu žáků. Úzce spolupracujeme s renomovanými podniky v regionu a odborně připravujeme své absolventy pro uplatnění v průmyslovém odvětví
Hledáme: Učitele odborného výcviku pro automobilové obory (mechanik opravář motovových vozidel, autoelektrikář, autoklempíř)
Požadujeme: Zaměření automobilový obor - úplné střední odborné vzdělání s maturitou nebo střední odborné vzdělání s výučním listem,
- praxe v oboru,
- doplňkové pedagogické studium (možno doplnit po nástupu),
- splnění podmínek zákona 563/2004, §3 a §9 odst.5,
- Vítána předchozí praxe ve školství
Nabízíme dlouhodobou perspektivu zaměstnání, sociální výhody, dotované stravování, 8 týdenní dovolenou a případně i možnost ubytování v nově rekontruovaném DM
Své nabídky včetně životopisu pošlete na sekretariát Střední školy stavební a strojní nebo emailem: kveta.kasparova@ssstavebni.tce.cz
Volné místo učitel odborného výcviku pro automobilové obory pro lokalitu Teplice.