pracovník ve výrobě

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( pracovník ve výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍK VE VÝROBĚ
Požadujeme:
-fyzickou zdatnost
-ŘP sk. B, zkušenost s řízením VZV
-technickou a manuální zručnost
-praxi v potravinářství (zdravotní průkaz) výhodou
-schopnost efektivního plánování, systematické myšlení
-vysokou míru samostatnosti, zodpovědnosti
-loajalitu

Účel pracovní pozice:
-práce na výrobní lince (příprava nápojů, filtrace, stáčení…), etiketování
-příprava surovin pro výrobu
-provádění inventur
-obsluha strojů, údržbářské práce

Nabízíme:
-zázemí v perspektivní společnosti a přátelském kolektivu
-příspěvek na stravování
-výrobky společnosti Kitl - zdarma

Nástupní mzda: 18.000,- Kč + bonusy v závislosti na výkonu
Nástup: ihned
Typ pracovního poměru: Pracovní smlouva
Pracovní doba: 40 hodin týdně, 1 až 2 směnný provoz
Společnost Kitl s.r.o., se sídlem: Pasířská 3299/60, 466 01 Jablonec nad Nisou, www.kitl.cz, IČ: 46712518
Kontaktní osoba: Alena Havlíková, tel.: 725 760 418, pozice@kitl.cz
Životopis zasílejte pouze e-mailem: pozice@kitl.cz, do 20.12.2017, pod zn.: PV vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu jednání.
Volné místo pracovník ve výrobě pro lokalitu Jablonec nad Nisou.