DESIGNÉR LOGO ROHOŽÍ

  • Raspenava

Pracovní místo ( DESIGNÉR LOGO ROHOŽÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- vytváření designu logo rohoží
- práce v programech Corel Draw a Photoshop
- komunikace s mateřskou společností
- občasná spolupráce při vytváření PR propagačních materiálů

Očekáváme:
- SŠ vzdělání
- komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
- výbornou práci na PC, znalost programů Photoshop, Corel Draw
- pečlivost, zodpovědnost, cit pro design a barvy
- flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, pracovitost

Nabízíme:
- zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
- odborný a osobnostní rozvoj (odborné semináře, jazykové kurzy)
- finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem
- zaměstnanecké benefity - pružná pracovní doba, 13.+14. plat, týden dovolené navíc, příspěvek na závodní stravování, penzijní připojištění...

Nástup: leden 2018
Volné místo designér logo rohoží pro lokalitu Raspenava.