Solarity s.r.o.

Obchodní zástupce s arabštinou

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Badeniho č.p. 290/1, 160 00 Praha 6
kontakt: Ottová Dagmar, tel.: 222362422, e-mail: hr@solarity.cz
Znalost cizích jazyků:
Arabský na úrovni mateřského jazyka
Anglický na úrovni C1/C2
Znalost francouzského jazyka na profesionální úrovní výhodou
Požadavky:
Velmi dobré komunikační schopnosti
Preciznost, spolehlivost, flexibilita
Odpovídající zkušenost v oblasti obchodu, peče o zákazníky a průzkumu trhů v arabských zemích
Logické/analytické myšlení
Pozitivní přístup k technologii a zájem o fotovoltaiku
PC znalosti (MS Office / Libre Office) a Internet
Schopnost prezentovat výsledky
Náplň práce:
Průzkum trhu v arabský mluvících zemích
Budování, udržování a rozvoj vztahů s klienty
Prodej PV
zaměstnanecké výhody:
Praci na zajimavych projektech v perspektivnim oboru
Flexibilni pracovni dobu i uvazek
Prost.edi dynamicke a rostouci spole.nosti s mezinarodnim pracovnim prost.edim
Atraktivni ohodnoceni zahrnujici mnoho firemnich benefit.
Volné místo obchodní zástupce s arabštinou pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obchodní zástupce s arabštinou

Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné
Lokalita: Praha
Obor: Věda a výzkum
Pozici nabízí: Solarity s.r.o.
Ulice: Badeniho 290
Město: Praha
PSČ: 160 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dagmar Ottová
E-mail: Dagmar Ottová
Telefon: +420 222 362 422

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Solarity s.r.o.