Vývojový/á a provozní technolog/žka

  • Janov

Pracovní místo ( Vývojový/á a provozní technolog/žka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt zasláním strukturovaného životopisu na e-mail lambertova@detecha.cz.
Požadujeme:
- VŠ/SŠ chemického zaměření
- praxe v oboru min. 2 roky
- praxe ve výrobě nátěrových hmot vítána
- samostatnost, odpovědnost, spolehlivost flexibilita
Pracovní náplň:
- kontrola a optimalizace technologických postupů
- součinnost při vývoji nových výrobků
- zpracování výrobní dokumentace
- technická podpora obchodního oddělení
Nabízíme:
- práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
- odpovídající platové ohodnocení
- týden dovolené navíc, příspěvek na stravování
- PP na dobu určitou, po zapracování možnost změny na dobu neurčitou.
Volné místo vývojový/á a provozní technolog/žka pro lokalitu Janov.