Kamil Pompa

FITNESS INSTRUKTOŘI

Odeslat

Pracovní náplň
A16 z:4/12/2017 a:10/4/2019
Pracovní doba pondělí až pátek od 7.30 hod do 20.00 hod, sobota + neděle 8.00-12.00 hod.
Fitness instruktoři ve fittnes studiu Contours ve Frýdku-Místku.
Náplň práce:
- fitness poradenství v dámském fitness centru.
Požadujeme:
- trenérská licence není podmínkou pro přijetí, nutno si však dodělat během zaměstnání
- zájem o fitness sport, pro aktivně sportující lidi, dobrá komunikativnost.
Nabízíme:
- bonusy, provize
- možnost pracovní poměr plný, anebo zkrácený.
Kontakt e-mailem viz výše. Více informací naleznete na www.contours.cz/frydekmistek .
Volné místo fitness instruktoři pro lokalitu Frýdek-Místek.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 04. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: FITNESS INSTRUKTOŘI

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Kamil Pompa
Ulice: Pionýrů 839
Město: Frýdek-Místek
PSČ: 738 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kamil Pompa
E-mail: fm@contours.cz
Telefon: +420 775 349 269

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Kamil Pompa