Pracovníci v autodopravě a skladu

  • Polepy

Pracovní místo ( Pracovníci v autodopravě a skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt:
Hálová Gabriela, tel.: 606 684 092 po - pá 6 - 15 hod,
e-mail: halova@vskolin.cz,
osobně: po předchozí telefonické domluvě.

Požadujeme:
samostatnost, časová flexibilita, komunikativnost, pečlivost,
řidičský průkaz sk.B, C výhodou, není podmínkou,
VZV - výhodou,
dobrý zdravotní stav,
trestní bezúhonnost.

Náplň práce :
vedení autodopravy - zajišťování oprav, evidence, kontrola jízd,
skladové hospodářství - výdej a příjem materiálu, administrativa, práce na PC, fyzická práce ve skladu.

Pracovní doba:
6 - 15 hod.

Zaměstnanecké výhody:
penzijní fond, stravné, 13. plat, služební mobilní telefon.
Volné místo pracovníci v autodopravě a skladu pro lokalitu Polepy.