POMOCNÝ/Á ÚČETNÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( POMOCNÝ/Á ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- vstupování účetních dokladů do účetního systému Pohoda
- účtování základních účetních operací
- příprava dokladů ke zpracování DPH
- emailová komunikace
- případná výpomoc při fakturaci
- další úkoly stanovené na základě požadavků hlavní účetní a nadřízeného
Požadavky:
- ukončení SŠ ekonomického směru
- znalost základních účetních předpisů
- znalost práce s PC (účetní program Pohoda výhodou)
- samostatnost
- logické myšlení
- pečlivost
- spolehlivost
- komunikační schopnosti
- chuť učit se novým věcem
Nabízíme: práce v kolektivu, pevná pracovní doba, možnost dalšího růstu
Pracovní poměr na dobu určitou, záskok za mateřskou dovolenou
V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete Váš profesní životopis a motivační dopis na e-mail: vopaskova@obchodnisa.cz
Volné místo pomocný/á účetní pro lokalitu Liberec.