BARISTA, ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

  • Liberec

Pracovní místo ( BARISTA, ČÍŠNÍK/SERVÍRKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Informace o pracovním místě
Příprava kávových drinků a ostatních nápojů. Obsluha zákazníků, práce s pokladnou a penězi. Pracovní doba 8:00 - 20:00, krátký/dlouhý týden. Nutné školení předem.
Požadujeme:
- být týmovým hráčem
- pozitivní orientace na hosty, příjemné vystupování
- ochota učit se novým věcem
- flexibilita
- výborné komunikační schopnosti
Nabízíme:
- stabilní zázemí a příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké benefity - slevy na produkty, motivační soutěže, finanční bonusy
- spropitné po každé odpracované směně
- zvyšování znalostí v oblasti kávy
- smlouva na dobu neurčitou.
- příplatky za svátky 100 %
- příplatky za víkendy 10 %
Vhodné i pro absolventy.
Hlásit se osobně, popř. telefonicky nebo e-mailem.
Volné místo barista, číšník/servírka pro lokalitu Liberec.