SPECIALISTA/TKA LOGISTIKY

  • Kněžnice

Pracovní místo ( SPECIALISTA/TKA LOGISTIKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Stabilní mezinárodní společnost Tecmaplast CZ Kněžnice u Jičína hledá vhodného kandidáta na tuto pozici: SPECIALISTA/TKA LOGISTIKY
Kontakt: v případě zájmu, zašlete životopis na email: personal@tecmaplast.cz

Náplň práce:
- budete v přímém kontaktu s daným portfoliem zákazníků a zodpovědný za celý výrobní cyklus (od převzetí objednávky, zadání do výroby, kontrolu, expedici)
- Budete zodpovědný za plánování logistiky tak, aby zboží bylo vyrobeno a dodáno v požadovaném množství, kvalitě a termínu
- Budete koordinovat realizaci zakázek pro jednotlivé zákazníky ve spolupráci s výrobou a kvalitou

Požadujeme:
- aktivní znalost angličtiny podmínkou, další jazyky velkou výhodou (FJ nebo NJ)
- ideálně zkušenost z automotive výroby
- schopnost udržovat dlouhodobé vztahy se zákazníky
- proaktivní přístup, flexibilita, schopnost určit priority
- výborné komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:
- zajímavou práci v rostoucí mezinárodní společnosti
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- nástup možný ihned
- firemní benefity
- příjemný tým
- možnost výuky cizích jazyků (AJ, FJ)
- možnost profesního i osobního růstu
- vhodné i pro absolventy
Volné místo specialista/tka logistiky pro lokalitu Kněžnice.