Specialista marketingu

  • Soběslav

Pracovní místo ( Specialista marketingu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

na 1 rok s možností prodloužení, vhodné pro absolventy!
Popis pozice:
Organizace firemních výstav na tuzemských a zahraničních veletrzích.
Organizace firemních konferencí, seminářů a společenských akcí
Spolupráce na tvorbě propagačních a informačních materiálů
Spolupráce na tvorbě a trvalé optimalizaci webových stránek.
Zajišťování inzerce v tištěných a elektronických médiích
Správa grafického manuálu
Zodpovědnost za přípravu a plnění marketingového plánu.
Analýza prodeje a trhů a monitoring trhu.
Vyhodnocování efektivity marketingových činností.
Komunikace s marketingovými odděleními obchodních partnerů.
Marketingová podpora obchodních zástupců a partnerů.
Vytváření optimální marketingové strategie.

Požadujeme:
Komunikativnost, samostatnost a flexibilitu,
Zkušenosti z marketingu výhodou.
Min. úplné středoškolské vzdělání.
Anglický jazyk - aktivně, další jazyk výhodou.
Nabízíme:
plný pracovní úvazek
pozice vhodná pro absolventy
nástup možný ihned
možnost dalšího profesního rozvoje
Bližší informace na tel. čísle 731629772.
Kontakt: emailem.
Volné místo specialista marketingu pro lokalitu Soběslav.