Sociální pracovník

  • Sokolov

Pracovní místo ( Sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu uchazeče:
- e-mailem: prace@valika.cz

Upřesňující informace:
- VŠ nebo VOŠ vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. v platném znění (tj. splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon sociálního pracovníka podle § 109 a 110 zákona č. 108/2006 Sb.),
- orientaci v oblasti sociálních služeb pro rodiny s dětmi
- řidičský průkaz sk. B a řidičské zkušenosti (aktivní řidič)
- komunikační a sociální dovednosti, aktivní nasazení, samostatnost, zodpovědný přístup k práci a vytrvalost
- časovou flexibilitu
- trestní bezúhonnost
- odvahu čelit náročným pracovním podmínkám
- znalost práce na PC (Office, internet)
- ochotu vzdělávat se, podílet se na metodické a koncepční činnosti poskytovaných služeb

Náplň práce:
- přímá práce s ohroženými rodinami s dětmi (návštěvy a konzultace v terénu) - výkon činností uvedených v § 65 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
- zpracovávání příslušné dokumentace uživatelů
- spolupráce s dalšími subjekty (úřady, instituce, aktivní účast na rozvoji sociálních služeb, atd.)
- tvorba a zpracování metodických postupů při práci s rodinami
- odpovědnost za kvalitu služeb a dodržování standardů sociálních slu
- spolupráce na tvorbě podkladů pro žádosti o dotace, k závěrečným zprávám

Každý zájemce zašle strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu prace@valika.cz nejpozději do 15. 12. 2017. Na základě doručených přihlášek budou vybraní uchazeči pozváni na osobní pohovor, který proběhne v termínu dne 19. a 20. prosince 2017 v Karlových Varech. Bližší informace Vám v případě zájmu sdělíme na výše uvedeném e-mailu.

Místo výkonu