Psycholog ve zdravotnictví, klinický psycholog

  • Teplice

Pracovní místo ( Psycholog ve zdravotnictví, klinický psycholog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme ukončený kvalifikační kurz Psycholog ve zdravotnictví nebo způsobilost k vykonávání práce klinického psychologa bez odborného dohledu, spolehlivost a ochotu získávat nové pracovní dovednosti. Jsme soukromá ordinace klinické psychologie zaměřená na péči zejména o dětské pacienty a jejích rodiny. Nabízíme výborně psychodiagnosticky i psychoterapeuticky vybavené pracoviště, zajímavou, ale náročnou práci v mladém kolektivu. Místo je vhodné i pro absolventy bydlící v max. 30 min. dojezdové vzdálenosti od Teplic. V případě již započaté předatestační přípravy či již získané atestace možný zkrácený úvazek a pružná pracovní doba.
Nabízíme:
Stravenky, zaškolení a průběžné odborné vedení, podpora v dalším vzdělávání, pracoviště akreditované pro předatestační přípravu IPVZ
Volné místo psycholog ve zdravotnictví, klinický psycholog pro lokalitu Teplice.