Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Mzdový/á účetní + personalista/ka

Pracovní místo ( Mzdový/á účetní + personalista/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Brníčko č.p. 1032, Uničov. Nástup možný dle domluvy.
Požadavky: vzdělání ekonomického směru, praxe v oboru 5 let. Pracovní doba: 5.35 - 14:20 hod.
První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.
Volné místo mzdový/á účetní + personalista/ka pro lokalitu Uničov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

hlavní a mzdová/ý účetní Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný i dle dohody. Naše firma hledá pracovníka/ci na pozici hlavní účetní vč. vedení mzdového účetnictví. Jedná se o zpracovávání kompletního účetnictví naší firmy (kategorie malá firma). Praxe ...
Centrum průmyslového výzkumu Kunštát, s.r.o. Kunštát, Inzerováno včera

Účetní NABÍZÍME: stravenky KONTAKT: telefonicky, e-mailem Volné místo účetní pro lokalitu Moravská Třebová.
STAVEBNINY STUPKA s. r. o. Moravská Třebová, Inzerováno včera

Účetní Požadavky: vzdělání SŠ s maturitou, praxe v oboru min. 5 let, znalost programu Money S3 podmínkou Popis práce: PP na dobu určitou, účtování faktur, pokladny, bankovních účtů, majetku, opravných položek, zpracování daňové agendy vč. DPH, kontrola ...
ELSA´S SPORTS s.r.o. Rousínov, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit