ŠKODA AUTO a.s. Specialista VAD

Specialista VAD

Odeslat

Pracovní náplň
- Zajišťování organizace a koordinace jednání grémia výboru představenstva pro digitalizaci
- Evidence realizace opatření/rozhodnutí z grémií
- Plánování a kontrola agendy jednání
- Protokolování jednání grémia a sledování plnění úkolů
Požadujeme VŠ vzdělání, AJ - jednací znalost, NJ - hovorová znalost
Volné místo specialista vad pro lokalitu Mladá Boleslav.

Požadavky
Angličtina Aktivní - jednací znalost, Němčina Aktivní - hovorová znalost

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Specialista VAD

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ŠKODA AUTO a.s.
Ulice: Na Karmeli 1457
Město: Mladá Boleslav
PSČ: 293 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kamila Hlavatá
Telefon: +420 326 811 847

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ŠKODA AUTO a.s.