údržbář nástrojů

  • Lovosice

Pracovní místo ( údržbář nástrojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- čištění používaných nástrojů (kontrola poškození a výměna za nové) a jejich evidence
- kontrola funkčnosti nástrojů
- obrábění a zpracovávání kovových a práškových materiálů (SK)
- opravy, úpravy a dokončování povrchů nástrojů
- spolupráce s výrobními procesy

Požadujeme:
- vyučení v technickém oboru (nástrojař nebo obráběč kovů)
- odborné znalosti z oborů: čtení výkresové dokumentace, kovové
materiály a jejich vlastnosti, strojní součásti a polotovary a jejich
parametry, druhy obrábění a jejich podmínky
- dovednosti v technologiích soustružení, frézování, broušení
- organizace skladu nástrojů
- 5 let praxe
- anglický jazyk výhodou

Nabízíme:
- zázemí silné nadnárodní společnosti
- možnosti vzdělávání a profesního rozvoje
- měsíční bonus v závislosti na pracovním výkonu
- měsíční bonus za docházku
- příspěvek na dojíždění dle vnitropodnikových pravidel
- týden dovolené navíc
- firemní dotované stravování
- příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
Volné místo údržbář nástrojů pro lokalitu Lovosice.