ACR auto, a.s.

Mechanik osobních automobilů

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: provádění diagnostiky, údržby a všech ostatních zakázkových prací v rámci oprav, zpracování záručních případů podle interních předpisů, organizace pracovních úkolů a pečlivá dokumentace provedených prací
Požadujeme: vyučení v oboru - praxe min. 1 roky v oboru, řidičský průkaz sk. B nebo mezinárodní řidičské oprávnní, další skupiny výhodou, časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost, manuální zručnost, ochota učit se
Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, zajímavou a různorodou práci s využitím kvalitního technického zázemí práce s nejmodernější automobilovou technikou, zázemí stabilní velké společnosti, stavenky, možnost ubytování, prémiový systém dle výkonnosti
Volné místo mechanik osobních automobilů pro lokalitu Litvínovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Mechanik osobních automobilů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: ACR auto, a.s.
Ulice: Pod Stromovkou 211
Město: Litvínovice
PSČ: 370 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Pavel Hybrant
Telefon: +420 602 592 876

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ACR auto, a.s.