Iuliia Asina

ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘ/KA

Odeslat

Pracovní náplň
ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘ/KA - místo výkonu: Beroun. Požadavky: pouze akreditovaný kvalifikační kurz obor zubní instrumentář/ka nebo studium na SZŠ obor zubní instrumentář/ka, výpis z rejstříku trestů, zdravotní průkaz. Kontakt: e-mail.
Volné místo zubní instrumentář/ka pro lokalitu Beroun.

Požadavky
Angličtina Pasivní, Ruština Pasivní, Čeština Pasivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 07. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘ/KA

Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Iuliia Asina
Ulice: Plzeňská 32
Město: Beroun
PSČ: 266 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Iuliia Asina
E-mail: julia.asina@seznam.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Iuliia Asina