pizzař/ka

Pracovní místo ( pizzař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
prac. doba PO-SO 10-18 hodin nebo dle dohody
Osobní kontakt možný každé úterý 10-12 hodin.
Volné místo pizzař/ka pro lokalitu Chotěboř.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA KO: Kašpárek Milan, tel.: 773 611 344, e-mail: kasparkova.pizza@gmail.com Směnnost: krátký/dlouhý týden, pracoviště Velké Heraltice, nástup ihned. Volné místo číšník, servírka pro lokalitu Velké Heraltice.
Kašpárkova pizza s.r.o. Velké Heraltice, Inzerováno před 3 dny

ČÍŠNÍCI/SERVÍRKY POŽADUJEME: zodpovědnost, časová flexibilita NÁPLŇ PRÁCE: pomocná síla v pizzerii, roznáška jídla a nápojů hostům, občasná výpomoc v kuchyni. NABÍZÍME: příjemné prostředí, pro více informací prosíme volat/psát. PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na číslech ...
Vladimír Polášek Valašská Bystřice, Inzerováno před 3 dny

SERVÍRKA/ČÍŠNÍK PIZZERIA POŽADUJEME: - ÚSO, vyučení v oboru výhodou - Zkušenost a zájem o gastronomii - Příjemné vystupování, spolehlivost, samostatnost - Znalost NJ, AJ - výhodou NABÍZÍME: - Hlavní pracovní poměr - Nástup: IHNED - Pracovní doba: krátký/ dlouhý týden - ...
CENTRUM BABYLON, a.s. Liberec, Inzerováno před 4 dny