lékař na chirurgickém oddělení

Pracovní místo ( lékař na chirurgickém oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
VŠ vzdělání obor všeobecné lékařství; pracovní poměr na dobu neurčitou, pracovní doba 7:00-15:30 hod.; možnost dalšího odborného růstu; získání specializované způsobilosti bez smluvního závazku; 5 týdnů dovolené; příspěvek na penzijní připojištění; stravování zajištěno; jsme držiteli akreditace pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Farmacie a zdravotnictví
Věda a výzkum
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

lékař,-ka chirurgického oddělení lékařská fakulta, požadujeme: odbornou způsobilost k výkonu lékaře, specializovaná způsobilost v oboru vítána, nabízíme: podporu celoživotního vzdělávání, práci v akreditované nemocnici, odpovídající ohodnocení, možnost přidělení městského bytu, ...
Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace Pelhřimov, Inzerováno déle jak týden

Lékař/lékařka - chirurgické oddělení Volné místo pro lékař/lékařka - chirurgické oddělení lokalitu Třebíč.
Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace Třebíč, Inzerováno déle jak týden

Všeobecná sestra chirurgické oddělení s náborovým příspěvkem Požadujeme: • odbornou způsobilost k výkonu povolání (Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu), registraci, • smysl pro týmovou práci, • komunikační schopnosti, • trestní bezúhonnost, • zdravotní ...