ASISTENT/-KA OCHRANY PODPORY VEŘEJNÉHO ZDRAVÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ASISTENT/-KA OCHRANY PODPORY VEŘEJNÉHO ZDRAVÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ASISTENT/-KA OCHRANY A PODPORY VEŘEJNÉHO ZDRAVÍ
- PP na dobu určitou do 30. 6. 2018 s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Náplň práce: péče o klienty v pracovně - lékařských službách, smluvní vztahy, dohlídky, nabídka laboratorních a dalších služeb ZÚ; hodnocení zdravotního stavu pracovních skupin; sbírání podkladů a zpracování výstupů zdravotnické práce v ordinaci; poradenská a konzultační činnost pro klienty PLS; obsluhovaná lokalita zejména Královehradecko, Kolínsko a Náchodsko
- Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání v oboru Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví nebo obor Odborný pracovník k ochraně a podpoře veřejného zdraví; odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví nebo Odborný pracovník v ochraně podpoře veřejného zdraví - vítána; dobrá znalost práce na PC; základní znalost AJ; základy administrativy; samostatnost; odpovědnost; flexibilita; organizační schopnosti; komunikativnost; spolehlivost; ŘP sk. B - aktivní řidič
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 2 sick days, stravenky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem. Kontaktní osoba Mgr. Semencová Jitka, e-mail: jitka.semencova@zuusti.cz
Volné místo asistent/-ka ochrany podpory veřejného zdraví pro lokalitu Hradec Králové.