MARKETINGOVÝ/-Á PRACOVNÍK/-CE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( MARKETINGOVÝ/-Á PRACOVNÍK/-CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MARKETINGOVÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE
- PP na dobu neurčitou, DPP / DPČ, nástup možný ihned, pružná pracovní doba, místo výkonu práce: Hradec Králové - Královéhradecký kraj
- Náplň práce: komunikace se stávajícími a novými klienty, přímá spolupráce s vedením společnosti, práce v terénu i v kanceláři, práce v kolektivu
- Požadujeme: spolehlivost, časovou flexibilitu, pozitivní přístup, komunikativnost, práci na PC, praxe výhodou (není podmínkou), ŘP sk. B podmínkou
- Nabízíme: služební automobil, služební telefon, tablet, sim kartu, tankovací kartu na PHM, stabilní výdělky, zaškolení, veškeré firemní benefity
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: hradeckralove@topactiva.cz (pí. Hašková)
Volné místo marketingový/-á pracovník/-ce pro lokalitu Hradec Králové.