ŘIDIČ (-KA) NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU - ÚDRŽBÁŘ - ČR

  • Herálec

Pracovní místo ( ŘIDIČ (-KA) NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU - ÚDRŽBÁŘ - ČR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme řidiče na pravidelné závozy nábytku na naše prodejny
Praha, Brno. IVECO Eurocargo ML 160 E30 - 16t
- závozy pondělí, středa
-zboží naloženo na paletách, auto je s čelem
-možná pružná pracovní doba dle domluvy i pouze 2 dny v týdnu
požadujeme:
samostatnost
spolehlivost
kartu do tachografu
předchozí zkušenost výhodou
nabízíme:
-jednosměnný provoz
-možná pružná pracovní doba
-možnost příspěvku na školení, kartu
-možnost práce i na zkrácený úvazek i na 2 dny v týdnu
-pokud není ježdění, tak možné pomocné práce na údržbě
-možnost obědů za zvýhodněnou cenu
- zánovní automobil Iveco Euro Cargo - 16 t.
První kontakt telefonicky nebo emailem
Volné místo řidič (-ka) nákladního automobilu - údržbář - čr pro lokalitu Herálec.