Interstarch Gesellschaft mit beschrankter Haftung, odštěpný závod

Odborní účetní všeobecní

Odeslat

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Rohanské nábřeží 678/23, 186 00, Praha 8
PRVNÍ KONTAKT: E-mailem na adresu svichkarev@upi.com.ua
Kontaktní osoba: paní Elena Malkova (tel.: 778 063 868, e-mail: malkova@praguelawyer.cz)
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Angličtina - Aktivní,
Ruština - Aktivní, vysoká úroveň
Čeština - Aktivní, vysoká úroveň
Němčina
Upřesňující informace a požadavky: bakalářské nebo vysokoškolské vzdělání (ekonomika nebo obchod), účetnictví, znalost účetních programu a ekonomiky, odpovědnost, spolehlivost
Volné místo odborní účetní všeobecní pro lokalitu Praha.

Požadavky
Práce s PC - znalost účetních programů, Ekonomika - znalost ekonomiky, Jiné - znalost účetnictví
Angličtina Aktivní, Němčina Pasivní, Ruština Aktivní - vysoká úroveň, Čeština Aktivní - vysoká úroveň

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Odborní účetní všeobecní

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Interstarch Gesellschaft mit beschrankter Haftung, odštěpný závod
Ulice: Rohanské nábřeží 678
Město: Praha
PSČ: 186 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Elena Malkova
E-mail: Elena Malkova
Telefon: +420 778 063 868

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Interstarch Gesellschaft mit beschrankter Haftung, odštěpný závod