Zebra Technologies CZ s.r.o.

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Odeslat

Pracovní náplň
Koho hledáme?
nadšence do techniky s ochotou učit se novým věcem a rozvíjet své dovednosti
Aktivní pokročilá znalost angličtiny je nutností
Aktivní znalost Francouzštiny/ italštiny/ němčiny/ holandštiny nebo španělštiny je výhodou
silná schopnost řešení problémů a efektivní komunikace se zákazníky v oblasti odstraňování technických problémů po telefonu
Kreativní, týmový hráč, který má zájem pracovat v multikulturním prostředí
Osobnost zaměřená na cíle se silnými komunikačními dovednostmi

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů placené dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, životní pojištění, atd.

Souhlas zaměstnavatele s modrou kartou
Volné místo technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií pro lokalitu Brno.

Požadavky
Angličtina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Telekomunikace
Pozici nabízí: Zebra Technologies CZ s.r.o.
Ulice: Kolejní 2971
Město: Brno
PSČ: 612 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Magda Rozehnalová
E-mail: magda.rozehnalova@zebra.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zebra Technologies CZ s.r.o.