zdravotní sestra

  • Brno

Pracovní místo ( zdravotní sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy s fotografií zasílejte na email: slaba@platanclinique.cz

NOVÁ klinika estetické péče Platan clinique, které se nově nachází v centru Brna hledá do svého týmu zdravotní sestry. Naše centrum nabízí nadstandardní péči vybrané klientele, kterou obsluhujeme pomocí několika špičkových přístrojů. Zaměřujeme se na antiaging, výplně vrásek, botox, zdravou pleť, celulitidu, hubnutí.
Požadujeme: SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání s registrací, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost, příjemné vystupování, flexibilita, dobré organizační schopnosti, pro klientský přístup. Praxe v oboru dermatologie nebo kosmetiky výhodou.

Nabízíme: luxusní pracovní prostředí v centru Brna Jednosměnný provoz, 40h/týden Příjemný kolektiv Práce na HPP 5 týdnů dovolené Plat 20 000Kč -25 000Kč Nástup:ihned (nejlépe prosinec 2017)
5 týdnů dovolené, zaměstnanecké slevy, provize z prodeje kosmetických přípravků
Volné místo zdravotní sestra pro lokalitu Brno.