Yevgeny Karas

Vývojáři webu a multimédií

Odeslat

Pracovní náplň
Kontaktní osoba: Yevgeny Karas, tel: 776 207 152, email: info@design-online.cz. První kontakt uchazeče emailem. Praxe v oboru minimálně 3 roky, znalost PHP, HTML5, CSS3, Photoshop, CMS MODX (Evolution) nebo CMS WordPress, komunikativní znalost ruštiny a angličtiny (čtení technické dokumentace) výhodou.

Zaměstnanecké výhody: další školení v oboru (vzdělávací kurzy a semináře)
Volné místo vývojáři webu a multimédií pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vývojáři webu a multimédií

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Praha
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: Yevgeny Karas
Ulice: Pernerova 293
Město: Praha
PSČ: 186 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Yevgeny Karas
E-mail: info@design-online.cz
Telefon: +420 776 207 152

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Yevgeny Karas