GE Aviation Czech s.r.o. Lead Sales Manager

Lead Sales Manager

Odeslat

Pracovní náplň
Kontaktní osoba Iva Olšová, email: iva.olsova@ibs-sro.com . První kontakt uchazeče emailem. Požadavky:
- bakalář / magisterský titul v oboru ekonomie, obchodu, mezinárodních vztahů, strojírenství v letectví nebo příbuzných oborech
- zkušenosti s prodejem produktů letadlového průmyslu (letadlových či motorových komponent) se zaměřením na ruský trh
- velmi dobrá znalost ruského trhu leteckého průmyslu
- schopnost řešit problémy a zkušenost s řízením projektů
- prokázaná schopnost budování a udržování zákaznických vztahů
- týmový hráč, silné komunikační a prodejní dovednosti
- výborná znalost anglického a ruského jazyka, ústně a písemně
Volné místo lead sales manager pro lokalitu Praha.

Požadavky
Angličtina Aktivní, Ruština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 30. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lead Sales Manager

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Management, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: GE Aviation Czech s.r.o.
Ulice: Beranových 65
Město: Praha
PSČ: 199 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Iva Olšová
E-mail: iva.olsova@ibs-sro.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GE Aviation Czech s.r.o.