Technik informačních technologií

  • Zubří

Pracovní místo ( Technik informačních technologií ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: Údržba, správa HW zařízení a periferií, konfigurace pracovních stanic, diagnostika a odstranění vzniklé poruchy na straně uživatele, instalace a reinstalace operačních systémů a ovladačů osobních počítačů, notebooků, serverů a tiskáren, samostatná lokalizace poruch a závad hardware a jiné kancelářské techniky, instalace běžných kancelářských aplikací, instalace a konfigurace antivirových ochran, rozvoj příslušných IT systémů, správa síťové infrastruktury a sledování dostupnosti a zabezpečení datových a telekomunikačních sítí, bezpečnost provozovaných systémů, zálohování, správa a zabezpečení dat, monitoring funkčnosti systémů, analýza a odstraňovaní problémů, zajištění nákupu a komunikace s dodavateli SW/HW, poskytování technické podpory uživatelům SW/HW.
Požadujeme: Minimálně SŠ vzdělání v oboru IT, základní orientaci na HW/SW trhu-podpora při nakupování nové výpočetní techniky, zkušenosti s opravami hardware, samostatnost při identifikaci a analýze problémů SW a HW, zkušenosti s instalací a správou Windows desktopů, zkušenosti se správou sítí nebo orientaci v síťovém provozu, analytické a logické myšlení, spolehlivost, pečlivost a komunikativnost, práce v týmu, výhodou znalost virtualizace, znalost databází, zálohování SW/HW nebo zkušenost se správou antivirových technologií, řidičský průkaz sk. B
Nabízíme: Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky.
Zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu elektronicky na adresu: Hana.Janu@guzu.cz do 20. 12. 2017. Do před