DELPHIN SUB CZ, s.r.o.

Expedient - skladník/ce

Odeslat

Pracovní náplň
Expedient - skladník
Nabízíme pracovní pozici se širším záběrem činnosti.
Popis pozice :
- práce ve skladovém programu DUEL ( zaškolíme )
- práce s MS OFFICE ( WORD, EXCEL, )
- vyřizování korespondence a objednávek s velkoobchodními zákazníky
- komunikace se zákazníky
- příležitostně komunikace se zahraničními partnery ( základní znalost AJ slovem i písmem )
- řešení reklamací
- práce ve skladu
- prezentace produktů na plaveckých a triatlonových závodech atd.
Požadujeme :
- středoškolské vzdělání nejlépe technického zaměření ( tech.zaměření není podmínkou )
- řidičský průkaz skupiny B - řízení dodávky Fiat Ducato Maxi
- znalost MS OFFICE
- příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti
- samostatnost, zodpovědnost a cílevědomost
Nabízíme :
- možnost získání potápěčské certifikace
- zajímavou práci v malém kolektivu
- nekuřácké pracoviště
- firemní benefity
Oceníme :
- pokud vlastníte potápěčskou certifikaci
- pokud jste aktivní sportovec nebo potápěč
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování.
Pozice je z důvodu občasné fyzické zátěže vhodnější pro muže!
Volné místo expedient - skladník/ce pro lokalitu Česká Lípa.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 07. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Expedient - skladník/ce

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Doprava a logistika, Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: DELPHIN SUB CZ, s.r.o.
Ulice: U Kapličky 2550
Město: Česká Lípa
PSČ: 470 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavel Tkačík
E-mail: tkacik@delphinsub.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DELPHIN SUB CZ, s.r.o.