Viktoriya Trade s.r.o.

Podlaháři

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: dle zakázek (na území ČR).
Podlahářské práce, pokládka koberců, PVC, vinylu, stěrkování, pomocné podlahářské práce.
Pracovní pozice vhodná i pro cizince!
Volné místo podlaháři pro lokalitu Stráž pod Ralskem.

Nabízíme
Nástup možný od: 30. 05. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Podlaháři

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Viktoriya Trade s.r.o.
Ulice: Okružní 338
Město: Stráž pod Ralskem
PSČ: 471 27

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jiří Sova
E-mail: viktoriyatrade@seznam.cz
Telefon: +420 775 405 406

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Viktoriya Trade s.r.o.