Chikkita s.r.o.

masér/ka

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce Rozvadov č.p. 9
Firma podniká v oblasti thajských a orientálních masáží.
Nutná znalost thajských či orientálních masáží.
způsob prvního kontaktu :telefonicky
Volné místo masér/ka pro lokalitu Rozvadov.

Nabízíme
Nástup možný od: 11. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: masér/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Chikkita s.r.o.
Ulice: 9
Město: Rozvadov
PSČ: 348 06

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Renata Všetečková
E-mail: r.vseteckova@seznam.cz
Telefon: +420 774 462 171

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Chikkita s.r.o.