Administrativní a spisový pracovník/ce

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Administrativní a spisový pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž - Územní odborné pracoviště Národního památkového ústavu v Kroměříži
- Náplní práce je administrativní podpora pro referát ředitele a pro odbor péče o památkový fond, administrativní práce na úseku elektronické spisové služby a administrativní práce spojené se zasíláním a přijímáním zásilek přes Českou poštu a.s.
- Místo je určeno pouze pro absolventy do 25 let věku: střední školy ekonomického zaměření (obchodní akademie, příp. gymnázia), nebo vyšší školy ekonomického zaměření, příp. vysoké školy ekonomického zaměření (do 30-ti let věku).
- Podmínkou je, aby absolvent: měl max. 2 roky od ukončení studia a za tyto 2 roky nezískal žádnou praxi v oboru, nebo má praxi v oboru max. 5 měsíců, bude hlášen v evidenci uchazečů o zaměstnání k 15.2.2018 více než 3 měsíce.
- Požadavky: znalost práce na PC, samostatnost, logické myšlení, komunikativnost, spolehlivost a příjemné vystupování.
- Plat - dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. (9. platová třída, 1.stupeň), osmihodinová pracovní doba je pružná s pevně stanovenou dobou 8:30-13:30, benefity - stravenky, 25 dní dovolené
- Životopisy splňující výše uvedené požadavky zasílejte emailem na: palkova.zdenka@npu.cz do 10.1.2018. Následně proběhne výběrové řízení.
Volné místo administrativní a spisový pracovník/ce pro lokalitu Kroměříž.