Halda MK s.r.o.

Číšníci a servírky

Odeslat

Pracovní náplň
obsluha a komunikace se zákazníky, příprava a úklid pracoviště, vyúčtování směny, pružná prac. doba, krátký/dlouhý týden, praxe v oboru výhodou (není podmínkou), stravenky, zaměst. slevy, fir. oblečení, pitný režim, kontakt pouze telefon (do 18 hod.).
Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Boršice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Dělené směny

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Číšníci a servírky

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Halda MK s.r.o.
Ulice: 739
Město: Boršice
PSČ: 687 09

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kateřina Zapletalová
E-mail: Kateřina Zapletalová
Telefon: +420 732 700 614

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Halda MK s.r.o.