Obchodní zástupce - region Teplice

  • Teplice

Pracovní místo ( Obchodní zástupce - region Teplice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
•Aktivní vyhledávání nových potencionálních zákazníků v přidělené oblasti
•Péče o stávající portfolio zákazníků
•Poskytování poradenské služby k prodávanému sortimentu
•Mapování situace na trhu, reporting

Požadavky:
•Aktivní přístup k obchodu
•Velmi dobré komunikativní a vyjednávací schopnosti
•Praxe na pozici obchodního zástupce výhodou
•Znalost náhradních dílů na osobní a užitkové automobily
•Odolnost vůči stresu a pozitivní přístup

Nabízíme:
•Perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti s významným postavením na trhu
•Odpovídající finanční ohodnocení včetně motivačního odměňovacího systému
•Profesního rozvoj a osobní růst podpořený firemními vzdělávacími programy
•Dovolená navíc, příspěvek na stravování a další zaměstnanecké benefity, firemní akce

Nástup: 01/2018 nebo dle dohody

Kontaktní osoby:
Personalistka: Andrea Blahníková, tel.: 379 302 929

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e – mail: job@apm.cz, předmět zprávy: OZ – Teplice
Volné místo obchodní zástupce - region teplice pro lokalitu Teplice.